KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15554172
nr 1555 4172
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, åker med träd, bladets mått: 33x33 cm, yttermått inklusive ram: 45x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 18:53:06
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr